Loading…

Real Madridi befasohet nga Leganes

  • 15/04/2019 | 21:51

Real Madridi befasohet nga Leganes

Skuadra e Real Madridit është befasuar nga Leganes, pasi këta të fundit arritën që të kalojnë në epërsi para mbylljes së pjesës së parë, transmeton Gazeta Metro.


Ishte Jonathan Silva që shënoi për epërsinë 1-0 në minutën e 45-të, asistues ishte Martin Braithwaite.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë