Loading…

Real Madridi favorit për të nënshkruar me Rudiger

  • 08/12/2021 | 23:48

Real Madridi favorit për të nënshkruar me Rudiger

Los Blancos mund ta transferojnë mbrojtësin e Chelsea në Madrid.


Media e njohur The Athletic ka shkruar sot se ylli i Chelsea, Antonio Rudiger mund të përfundojë në Real Madrid.

Mbrojtësi gjerman është në vitin e fundit të kontratës së tij dhe ende nuk ka gjetur një gjuhë të përbashkët me drejtuesit e klubit londinez për vazhdim të kontratës.

Bisedimet për kontratë të re me Blutë kanë stagnuar deri në gusht dhe mbrojtësi mund të bëjë parakontratë me Los Blancos që në muajin janar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë