Loading…

Real Madridi luan sot në gjysmëfinalen e Kupës së Botës për Klube

  • 08/02/2023 | 17:28

Real Madridi luan sot në gjysmëfinalen e Kupës së Botës për Klube

Real Madridi sot nis rrugëtimin për ta fituar një trofe tjetër të madh.


“Los Blancos” janë në garë për Kupën e Botës për Klube, shkruan Express.

Real Madridi do të përballet me Al Ahlyn sot në gjysmëfinalen që nis nga ora 20:00.

Fituesi i këtij takimi do të përballet në finale me Al-Hilal, që e eliminoi Flamengon me rezultat 2:3.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë