Loading…

Reali po planifikon ta paguajë klauzolën e Lautaros

  • 13/02/2020 | 20:48

Reali po planifikon ta paguajë klauzolën e Lautaros

Forma fantastike që po kalon te Interi këtë edicion, ka bërë që Lautaro Martinez të jetë në qendër të vëmendjes nga shumë klube.


Pas Barcelonës, që tashmë dihet se e pëlqen sulmuesin argjentinas, sipas TyC Sports për sulmuesin është duke u interesuar edhe Real Madridi.

Madje, TyC Sports raporton se Los Blancos janë të gatshëm që verën ë vitit 2020 të paguajnë klauzolën e lojtarit, 111 milionë euro, për ta lënë Interin.

22-vjeçari deri më tani ka shënuar 16 gola dhe ka dhuruar 4 asistime në 28 paraqitje në të gjitha garat.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë