Loading…

Realizohet fluturimi i parë Helsinki-Prishtinë

  • 08/06/2021 | 21:42

Realizohet fluturimi i parë Helsinki-Prishtinë

Sot është realizuar për herë të parë fluturimi në drejtimin Helsinki-Prishtinë.


Këtë e ka bërë të ditur zëdhënësja e Aeroportit Ndërkombëtar “Adem Jashari”, Valentina Gara në një postim në ‘Facebook’.

Postimi i saj i plotë:

Tej mase e gezuar sot qe te shoh nje fluturim shtese ne aeroportin tone!

Ja ku e kemi edhe pamjen e fluturimit te pare nga Helsinki i cili u realizua sot me sukses per ne destinacionin e Prishtines.

Kjo mundesi e re eshte krijuar qe t’u japim zgjedhje bashkeatdhetareve tane per nje menyre me te shpejte te udhetimit per ne atdhe.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë