Loading…

Receta: Smoothie me rrush të zi

  • 14/10/2019 | 18:32

Receta: Smoothie me rrush të zi

Një smoothie i thjeshtë me një shije freskuese, është pikërisht kjo recetë, transmeton Gazeta Metro.


Përbërësit e nevojshëm:

3 gota rrushi të zi

2 banane

5-6 kube akulli

Mënyra e përgatitjes:

Vendosni përbërësit në një blender dhe pulsin për tu përzier në strukturën e dëshiruar.

Shërbyehet menjëherë pas përgatitjes./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë