Loading…
Refuzohet oferta e parë e Realit, kjo është shuma që kërkon Chelsea për Hazardin
  • 18/03/2019 | 21:01

Refuzohet oferta e parë e Realit, kjo është shuma që kërkon Chelsea për Hazardin

Chelsea raportohet se ka refuzuar ofertën e parë të Real Madridit në drejtim të Eden Hazard, transmeton Gazeta Metro.


Sipas mediave spanjolle, raportohet se madrilenet kanë ofruar 85 milionë euro për mesfushorin belg, ofertë kjo e cila është refuzuar nga londinezët.

Sipas gazetës “AS”, 28 vjeçari është i interesuar për një transferim te Real Madridi dhe të plotësoi ëndrrën e tij për të luajtur nën urdhërat e Zinedine Zidane.

Chelsea nuk do të pranoi që të negociojë asnjë ofertë që është nën 115 milionë euro për Eden Hazard./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë