Loading…

Regjisori kosovar: Ta krahasosh Vjosa Osmanin me Merkel, si ta krahasosh Medën me Mozartin

  • 25/08/2019 | 18:19

Regjisori kosovar: Ta krahasosh Vjosa Osmanin me Merkel, si ta krahasosh Medën me Mozartin

Një zyrtar i Nismës për Kosovën, Ben Apolloni ka ironizuar fort me krahasimin e Vjosa Osmanit me kancelaren Angela Merkel, transmeton Gazeta Metro.

Këtë krahasim e kanë bërë disa media dhe simpatizantë të Vjoses, nepër rrjete sociale.

“Ta krahasosh Vjosa Osmanin me Angela Merkelin, eshte sikur ta krahasosh Albatrosin me Hermann Hessen, apo Meden me Mozartin.

#Duajetenden por mos kap shume rend se ose keputesh ose dh… “, ka shkruar ai në Facebook./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë