Loading…
Rehatohet edhe Burim Ramadani: Nga sot merr një detyrë të re nga Haradinaj
  • 18/04/2019 | 19:35

Rehatohet edhe Burim Ramadani: Nga sot merr një detyrë të re nga Haradinaj

Kryeministri i vendit Ramush Haradinaj, ka vazhduar që stafin e tij ta akomodojë nëpër punë, një detyrë e re ai i ka dhënë sot edhe sekretarit të Përgjithshëm e të AAK’së, Burim Ramadanit, transmeton Gazeta Metro.


Ramadani i cili është edhe zëvendësministër i Mbrojtjes, është caktuar nga Qeveria e Kosovës si Koordinator Nacional për Integrim dhe Anëtarësim në NATO.

Përmes një postimi në Facebook, Ramadani ka thënë se Kosova dëshmon tregim të suksesit të përbashkët me NATO-n.

Qeveria Haradinaj është kritikuar shumë në lidhje me numrin e madh të zëvendës ministrave dhe koordinatorëve./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë