Loading…

Renditja e re e UEFA’s, prin Real Madridi

  • 13/12/2019 | 23:50

Renditja e re e UEFA’s, prin Real Madridi

UEFA ka publikuar renditjen e re për klube, Real Madridi konfirmohet sërish skuadra më e mirë në Evropë…


UEFA ka publikuar renditjen e re pas përfundimit të fazës së grupeve në UEFA Champions League.

Madridi i Zinedine Zidane prin me 134 pikë, ndiqet nga Barcelona me 123 derisa Bayern Munich ngjitet në podium me 121, aq sa edhe Atletico Madridi.

Napoli dhe Roma zënë pozitat e 15 dhe 16, derisa Interi dhe Milan 56 dhe 80.

Më poshtë keni top 10-të

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë