Loading…
Renditja e shteteve që kanë femrat me gjoksin më të bukur në botë
  • 22/06/2018 | 19:08

Renditja e shteteve që kanë femrat me gjoksin më të bukur në botë

Këtu janë 20 vendet e para ku gratë pretendojnë se kanë gjinjtë më seksi në botë.


Disa vende njihen për atributet e tyre të caktuara fizike.

Brazilianët kanë të pasmet më të mira, skandinavet janë të njohur për flokët e tyre të drejta dhe holandezët janë njerëzit më të  gjatë në botë. Por kush ka gjoksin më të mirë?

Një studim i kryer nga Victoria Milan , një vend takimi për të martuar dhe të shoqëruar me njerëz që kërkojnë të kenë marrëdhënie biznesi, zbuluan të dhënat e tyre dhe gjetën që një milion gra në 20 vende thanë se gjinjtë ishin pasuritë e tyre më të mira, transmeton lajmi.net.

Nga këto të dhëna ata kanë krijuar një listë të vendeve ku gratë kanë gjinjtë më të mirë:

1. Danimarka
2. Suedia
3. Britania e Madhe
4. Greqia
5. Norvegjia
6. Holanda
7. Gemani
8. Zelanda e Re
9. Austria
10. Irlanda
11. Finlanda
12. Italia
13. Australia
14. Belgjika
15. SHBA
16. Swirzerland
17 Spanja
18. Kanada
19. Republika Çeke
20 Afrika e Jugut

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë