Loading…

Renee feston ditëlindjen: Kjo nuk pritej nga Tuna dhe Patris

  • 16/05/2019 | 16:34

Renee feston ditëlindjen: Kjo nuk pritej nga Tuna dhe Patris

Ditën e djeshme vajza e çiftit të njohur të këngëtarëve Nora Istrefit dhe Robert Berishës, festoi katër vjetorin e lindjes, transmeton Gazeta Metro. 


Në këtë ditë speciale nuk munguan urimet e shumta për vogëlushen Rene dhe sigurisht organizimi i festës përrallore, ku ishin mbledhur shumë fëmijë.

Mirëpo në festën e organizuar, vihej re mungesa e Tunës dhe e Patrisit, të cilët nuk ishin të pranishëm në këtë ditë të veçantë për vajzën e Norës dhe Robertit, shkruan intv.

Ky i fundit publikoi fotot e urimeve që kishte marrë për të voglën e tij, dhe ajo që vumë re ishte mungesa e urimit të xhaxhait Patris i cili  kishte ditëlindjen e tij dje dhe urimet nuk munguan nga ana e bashkëshortes Tuna.

Dje këngëtarja festoi bashkë me kunatat e saj, motrat Berisha, të cilat me sa duket nuk ishin as te festa e mbesës./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë