Loading…

Reperi i njohur tallet keq me Encën |PAMJE

  • 15/04/2019 | 10:59

Reperi i njohur tallet keq me Encën |PAMJE

S4MM ka bërë një postim jo fort të zakonshëm në Instagram.

Reperi nga Tetova thumboi Encën duke shkruar se ka dëgjuar se e përdorë mirë photoshopin.

“Foton e coverit t’albumit ka me ma bo Enca, se kom ni që e përdoren mirë photoshopin”, ka shkruar S4MM, shkruan Prive.

Nëse nuk e dini, reperi është në përgatitje të një albumi të ri brenda të cilit do të ketë projekte të ndryshme dhe këtë e ka bërë të ditur vet përmes rrjeteve sociale.

Ai hoqi edhe të gjitha postimet nga Instagrami duke lënë vetëm disa në mëyrë që të dalë sa më i freskët.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë