Loading…

Reperi i njohur ndërkombëtarisht ‘e kallë’ me valle shqiptare |PAMJE

  • 10/06/2019 | 08:54

Reperi i njohur ndërkombëtarisht ‘e kallë’ me valle shqiptare |PAMJE

Në mesin e emrave shqiptarë që karrierën e tyre e kanë ndërtuar dhe e vazhdojnë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, është edhe reperi Labinot Gashi, i cili njihet më mirë si G4shi.


Ai asnjëherë nuk nguron të tregojë për prejardhjen e tij dhe se sa krenar është për këtë fakt. Dashurinë e madhe që ka ndaj atdheut më së miri e dëshmon një video të cilën e ka publikuar në Instagram.

Në një koncert, G4shi shihet duke kërcyer me këngë shqipe.

“E ktheva klubin në një dasmë shqiptare”, shkroi ai krahas video.

Para pak javësh, reperi ka bërë një tatuazh me emrin e Kosovës.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë