Loading…
Reperi nga Kosova së shpejti sjellë bashkëpunimin me Cardi B
  • 14/04/2019 | 09:01

Reperi nga Kosova së shpejti sjellë bashkëpunimin me Cardi B

Gashi njihet si një ndër reperët më të suksesshëm shqiptarë, ndërsa së shpejti pritet të sjelë edhe një bashkëpunim me Cardi B dhe Dj Snake, transmeton Gazeta Metro.


Këngët e tij sapo publikohen kthehen gjithmonë në hite, e sidomos “Creep on me”. Tashmë e keni kuptur se po flasim për reperin shqiptar Gashi. Ai është kthyer në një prej reperëve të preferuar në të gjithë botën.

Një postim i tij disa orë me parë në Instagram na ka emocionuar të gjithëve e sidomos fansat e tij. Ai ka publikuar një foto me artistët e famshëm botëror siç janë reperja Cardi B dhe Dj Snake. Më shumë se fotoja ajo çfarë bie në sy është shkrimi që ai i ka bashkangjitur i cili na ka bërë të mendojmë se së shpejti do të ketë një bashkëpunim të tyre.

“Kush është gati për Gashin Snake Cardi?!- shkruan ai.

View this post on Instagram

Who’s ready for new Gashi SNAKE Cardi!?

A post shared by GASHi (@gashi) on

Kaq ka mjaftuar dhe me qindra komente numërohen në këtë postim të cilën mezi po e presin diçka të tillë nëse do të ndodhë.  Bashkë me ta në fakt edhe ne mezi e presim./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë