Loading…
Reperi shqiptar e mbështjellë marijuanën live në Instagram
  • 23/01/2018 | 19:55

Reperi shqiptar e mbështjellë marijuanën live në Instagram

Reperi shqiptar e mbështjell marijuanën live në Instagram, por më pas pendohet dhe e fshin. Ai e di që është e ndaluar, por nuk i bëhet vonë.


Madje nuk është hera e parë që bën postime për marijuanën. Gjatë vitit të kaluar ‘aventurat’ e tij me policinë e shtetit kanë qenë të shumta por edhe këtë vit vazhdon të bëjë veprime duke thyer rregullat. Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi ka postuar një video në Instagram në të cilën dukej teksa po rrotullonte një ‘splif’, me marijuanë, por si duket është penduar shumë shpejt sepse më pas e ka fshirë postimin.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë