Loading…

Reperi shqiptar Gashi habit me postimin e fundit, shfaq të pasmet jashtë

  • 07/12/2022 | 08:06

Reperi shqiptar Gashi habit me postimin e fundit, shfaq të pasmet jashtë

Reperi me prejardhje nga Kosova, Gashi, ka habitur të gjithë me postimin e tij.


Së fundi, Gashi ka publikuar disa imazhe nga një koncert në Gjermani.

E njëra nga fotot është komentuar shumë, teksa reperi shihet me të pasmet jashtë.

“Sonte Gjermania ishte e veçantë, faleminderit”, ka shkruar reperi.

Të shumta ishin komentet përkrah imazheve, ku shumica prej tyre edhe kanë qeshur./Lajmi.net/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë