Loading…

Reperi shqiptar pritet të bëhet baba për të dytën herë

  • 23/05/2020 | 21:10

Reperi shqiptar pritet të bëhet baba për të dytën herë

Vig Poppa ndan lajmin e gëzueshëm me fansat e tij.


Vig Poppa para pak minutave me anë të një postimi të bërë në Instagram ka njoftuar se shumë shpejt pritet të bëhet baba për të dytën herë, shkruan lajmi.net.

Reperi kishte publikuar një fotografi të bashkëshortes së saj e cila shihet me barkun e fryrë dhe shkroi “Së shpejti, baba 2.0”.

Vig pranoi shumë urime nga kolegët dhe të afërmit e tij për këtë lajm të këndshëm.

 

View this post on Instagram

 

Soon… i’ll be Papi 2.0 🐣 @ena.bardibeauty 🙃😍

A post shared by Vigan Bardhi (@vigpoppa) on

Më të fundit
...
  • 05/06/2020 | 20:50
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë