Loading…
Reperi shqiptaro-amerikan Action Bronson: Hajde, shiheni në Prishtinë |VIDEO
  • 31/07/2018 | 18:59

Reperi shqiptaro-amerikan Action Bronson: Hajde, shiheni në Prishtinë |VIDEO

Reperi shqiptaro-amerikan, Arian Asllani që mban emrin artistik Action Bronson, konfirmoi ardhjen në Kosovë.

Ai do performoj në festivalin Sunny Hill, ku do të jetë pjesë Dua Lipa dhe shumë emra të tjerë të muzikës.

Artisti postoi një video-mesazh në Instagram me anë të cilit flet edhe shqip duke siguruar fansat se do të jetë pjesë e festivalit.

“Po vij, besoni”, thotë ai në gjuhën angleze derisa tregon se po ushtron me biiklet.

“Kqyre, kqyre” thotë pastaj ai në shqip.

“Hajde shihemi në Prishtinë”, është shprehur në fund ai. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë