Loading…

Revoltohet Edona, nxjerr nga dhoma e grimit Lumbardhin: Dil mos t’i shoh sytë

  • 29/11/2023 | 17:52

Revoltohet Edona, nxjerr nga dhoma e grimit Lumbardhin: Dil mos t’i shoh sytë

Edona është revoltuar me Lumbardhin.


Ajo në një moment i është drejtuar duke i thënë “mos ti shohë sytë”.

Alby iu ka afruar dhe i ka thënë Edonës “mos e tepro”.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë