Loading…

Rexhep Selimi dhe Nasim Haradinaj infektohen me virus në Hagë

  • 24/11/2021 | 21:45

Rexhep Selimi dhe Nasim Haradinaj infektohen me virus në Hagë

Rexhep Selimi dhe Nasim Haradinaj janë infektuar me virus në Qendrën e Paraburgimit në Hagë.


Kështu kanë thënë burime të sigurta të RTV Dukagjini.

“Së paku dy nga ta kanë rezultuar pozitiv në testet e coronavirusit. Derisa pritet të analizohen edhe mostrat tjera nëse janë të prekur edhe personat e tjerë që po mbahen në qendrat e paraburgimit të Hagë”, njoftojnë burimet.

Kjo ka ndikuar edhe tek vizitat e familjarëve, të cilët nuk janë lejuar t’i takojnë ish-luftëtarët e UÇK-së që po mbahen në Hagë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë