Loading…

Rey Manaj drejt largimit nga Barcelona, shkon në Superligën e Turqisë

  • 24/09/2020 | 18:58

Rey Manaj drejt largimit nga Barcelona, shkon në Superligën e Turqisë

Një tjetër lojtar shqiptar pritet t’i bashkohet Superligës së Turqisë.


Bëhet fjalë për futbollistin Rey Manaj, i cili aktualisht është pjesë e Barcelonës.

Për 23-vjeçarin ka shfaqur interes klubi i Kasimpasa, aty ku u aktivizua për një sezon si i huazuar Florent Hadërgjonaj.

Mësohet se klubi turk ka kontaktuar katalanasit në orët e fundit, teksa kanë filluar negociatat për transferimin e Manajt në Turqi.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë