Loading…

Rezarta Shkurta kthehet në kohë, kështu dukej si 18 vjeçare

  • 01/08/2020 | 10:26

Rezarta Shkurta kthehet në kohë, kështu dukej si 18 vjeçare

Rezarta Shkurta ka hapur arkivat.


Rezarta Shkurta ka ndarë me ndjekësit një fotografi të realizuar disa vite më parë, shkruan lajmi.net.

Atë imazh, ajo e shkrepi para aparatit të fotografit Fadil Berisha, i cili atë kohë ia realizoi asaj një set fotografik.

Rezarta në këtë foto shfaqet e veshur në të zeza, me një stil të flokëve pak më ndryshe nga ai që e bart këto vite.

Kujtojmë se Rezarta Shkurta ka kohë që nuk është aktive në muzikë, por është e angazhuar në biznesin e saj.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë