‘Rezultat zhgënjyes’, mediumi izraelit: Kosova u kujtoi atyre që e nënvlerësuan se nuk është më e dobët se skuadra e Alon Hazan

Mediumi izraelit ‘mako.co’ në përmbledhjen e ndeshjes së djeshme ndërmjet Izraelit dhe Kosovës ka lavdëruar jashtë mase ‘Dardanët’ për paraqitjen e tyre, ndonëse barazimin në Tel Aviv e kanë quajtur rezultat shumë zhgënjyes, transmeton Gazeta Metro. Izraelitët kanë shpresuar në fitore kundër Kosovës në një stadium ku ishin rreth 30 mijë shikues për të përcjellë … Vazhdoni me leximin e ‘Rezultat zhgënjyes’, mediumi izraelit: Kosova u kujtoi atyre që e nënvlerësuan se nuk është më e dobët se skuadra e Alon Hazan