Loading…

Rezultatet e para zyrtare, Rama para Vitisë në Prishtinë

  • 14/11/2021 | 19:50

Rezultatet e para zyrtare, Rama para Vitisë në Prishtinë

KQZ ka nisur me publikimin e rezultateve të para për balotazhin në Prishtinë.


Deri më tash janë numëruar rreth 3 për qind e votave, sipas të cilave Përparim Rama nga LDK-ja ka marrë 50.66 për qind ose 850 vota.

Arben Vitia nga Lëvizja Vetëvendosje ka 49.34 për qind ose 828 vota.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë