Loading…

Rezultatet e pjesës së parë të ndeshjeve të Ligës së Kampionëve

  • 14/09/2021 | 22:11

Rezultatet e pjesës së parë të ndeshjeve të Ligës së Kampionëve

Kanë përfunduar pjesët e para në të gjitha ndeshjet e Ligës së Kampionëve që kanë filluar nga ora 21:00.

Bayerni është duke kryesuar me rezultat minimal 1-0 ndaj Barcelonës në Cam Nou me golin e Thomas Muller, përcjellë KosovaPress.

Chelsea dhe Zeniti janë duke luajtur baraz pa gola, ndërsa Juventusi ka krijuar epërsi të thellë prej 3-0 ndaj Malmos me gola e Sandros, Dybalas nga penalltia dhe Moratas.

Rezultatet tjera janë këto:

Dynamo Kiev-Benfica 0-0

Lille-Wolfsburg 0-0

Villarreal-Atalanta 1-1

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
m[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë