Loading…

Riaktualizohet reciprociteti me Serbinë pavarësisht mospajtimeve nga ndërkombëtarët

  • 17/04/2021 | 19:50

Riaktualizohet reciprociteti me Serbinë pavarësisht mospajtimeve nga ndërkombëtarët

BE-ja pret sjellje konstruktive, opozita e sheh si veprim qeveritar për konsum të brendshëm.

Sërish këto ditë u fol për masa të reciprocitetit të Kosovës me Serbinë.

Mirëpo, BE-ja bëri të qartë qëndrimin e saj: pret sjellje konstruktive para vazhdimit të bisedimeve Kosovë – Serbi.

Opozita, ndërkaq, përmendjen e reciprocitetit e sheh vetëm si veprim qeveritar për konsum të brendshëm.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë