Loading…
Richard Gere bëhet baba në moshën 70 vjeçare
  • 11/02/2019 | 20:38

Richard Gere bëhet baba në moshën 70 vjeçare

Aktori i famshëm i Hollywood-it Richard Gere është bërë baba për të dytën herë në prag të 70-tave bashkë më bashkëshorten e tij 35 vjeçare Alejandra Silva, transmeton Gazeta Metro


Ai e ka përjetuar për të dytën herë emocionin e të qenurit baba. Richard dhe Silva mirëpritën fëmijën e tyre të parë një djalë.

Çifti është shumë i emocionuar për këtë ngjarje të rëndësishme në jetën e tyre

Dy partnerët kanë nga një fëmijë në martesat paraprake. Richard ka një djal 19 vjeçar të quajtur Homer me ish-bashkëshorten Carey Lowell, ndërsa Alejandra ka një djalë 5 vjeçar të quajtur Albert nga martesa paraprake me Govind Friedland./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë