Loading…

Rihana i rikthehet muzikës pas pesë viteve

  • 07/12/2021 | 21:40

Rihana i rikthehet muzikës pas pesë viteve

Rihana ka premtuar një këngë të re që sipas saj do të vije “shumë, shumë shpejt”…pas pesë viteve pasi ajo lansoi albumin Anti


Artistja e majave të top=listave, Rihanna, ka premtuar një këngë te re duke thënë se ajo do të vije shumë shpejt.

Fansat kanë pritur shumë gjatë prej albumit të saj më 2016, Anti, të cilin ajo edhe sot e shpërndanë për fansat e saj.

Por kur është pyetur ajo nëse është duke punuar në një këngë të re, Rihanna ka thënë: Së shpejtu, shumë, shumë shpejt”.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë