Loading…
Rihanna afër martesës me miliarderin arab
  • 20/04/2019 | 19:38

Rihanna afër martesës me miliarderin arab

Rihanna është gati t’i thotë ‘po’ propozimit të të dashurit miliarder Hassan Jameel, transmeton Gazeta Metro.

Këngëtarja 31 vjeçe dhe Hassan 30 vjeç, së fundi, janë parë duke shijuar darkë romantike dhe intime në Nju Jork dhe thuhet se janë të gatshëm për t’u bërë çift i martuar.

“Rihanna është shumë e dashuruar me Hassan, ajo ka gjetur Princin e saj”, tha një burim për Hollywood Life.

Ky burim tha se dyshja janë bashkë tash e dy vjet dhe këngëtarja duket shumë e lumtur, andaj nëse Hassan do t’i propozonte ajo do të pranonte.

Rihanna ka paralajmëruar një album të ri dhe shumë prej fansave të saj mendojnë që kjo është vetëm për të larguar vëmendjen nga albumi ngase nuk e ka gati. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë