Loading…

Rihanna ‘çmend’ rrjetin: Fotografitë e fundit i lënë pak vend imagjinatës

  • 02/11/2021 | 13:18

Rihanna ‘çmend’ rrjetin: Fotografitë e fundit i lënë pak vend imagjinatës

Rihanna i ka lënë shumë pak vend imagjinatës derisa ka treguar asetet e saj seksi në të brendshme, ku ka treguar modelet e reja të linjës së saj Savage X Fenty.


Ajo nuk është e huaj për fotosesionet e saj seksi.

Rihanna ka ngritur temperaturat derisa i ka dhënë disa shenja seksi për fansat në një postim të hënën në Instagram, derisa ka dhënë shenja që koleksioni i saj i ri Savage X Fenty është në rrugë për t’u lansuar.

Këngëtarja (33) ka qenë tepër provokative derisa tregon gjoksin në të brendshme vjollcë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by badgalriri (@badgalriri)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë