Loading…

Rihanna duket super seksi me paraqitjen e fundin, nuk kishte aspak grim

  • 26/11/2020 | 16:57

Rihanna duket super seksi me paraqitjen e fundin, nuk kishte aspak grim

Ajo është një nga këngëtaret më të pëlqyera në botë. Është fjala për Rihanna-n, e cila edhe pse i është larguar paksa tregut muzikor, ajo mbetet një nga të preferuarat për publikun.


Rihanna është vlerësuar gjithmonë nga fansat për zërin e saj të ëmbël, por edhe format fizike, të cilat shpesh i nxjerr në pah.

Kujtojmë se kohët e fundit Rihanna i është fokusuar botës së biznesit, duke mos publikuar projekte të reja muzikore, edhe pse ka paralajmëruar disa herë rikthimin.

Së fundmi këngëtarja ka ndarë një foto me ndjekësit, ku shfaqet pa asnjë “grimcë” grimi në fytyrë. Duhet pranuar, edhe në këto kushte këngëtarja e famshme ka një pamje për t’u pasur zili.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë