Loading…

Rihanna nënshkruan marrëveshje shumë milionëshe për një dokumentar

  • 26/11/2022 | 15:00

Rihanna nënshkruan marrëveshje shumë milionëshe për një dokumentar

Ikona e muzikës pop, Rihanna së fundmi u rikthye në pasionin e saj të vjetër duke publikuar “Lift me up” nga kolona zanore e “Black Panther: Wakanda Forever”, por kjo duket të mos jetë e reja e fundit karshi surprizave që ajo ka përgatitur për publikun.


Kjo pasi që pronarja e “Fenty Beauty” ka nënshkruar një marrëveshje goxha fitimprurëse me platformën Apple TV+, teksa këta të fundit po përgatisin t’u japin fansave një pamje të rrallë të jetës së Rihannas, shkruan DailyMail.

Dokumentari i AppleTV+ thuhet se do të ndjekë karrierën e yllit të hitit “Diamonds” me fokus qendror performancën e saj në “Super Bowl”, që pritet të jetë ndër më të veçantat e të gjitha kohërave.

“Ka një oreks masiv për gjithçka që ka të bëjë me Rihannan, veçanërisht pasi ky do të jetë rikthimi i saj kryesor në skenë për herë të parë në disa vjet”, tha një burim i brendshëm.

“Rihanna është një forcë masive për t’u llogaritur kur bëhet fjalë për muzikën dhe kështu Apple ka paguar miliona. Ajo dëshiron që bota të kujtojë pse është një nga interpretueset më të mëdha të të gjitha kohërave”, ka përfunduar ai.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë