Loading…
Rihanna prezanton linjën e re të brendëshmeve, Bella dhe Gigi Hadid sfilojnë për të
  • 13/09/2018 | 13:46

Rihanna prezanton linjën e re të brendëshmeve, Bella dhe Gigi Hadid sfilojnë për të

Prej të gjitha eventeve të modës, ato me rroba të brendshme janë më të ndjekurat.


Deri më tani për këto të fundit Victoria’s Secret kanë qenë në majë.

Mirëpo, Rihanna ‘e ndryshoi lojën’ kur lansoi linjën e saj Savage x Fenty, e cila pati një sukses të jashtëzakonshëm.

Në prezantimin e tyre morën pjesë disa prej modeleve më të mira në botë si Gigi Hadid, Bella Hadid dhe Joan Smalls.

Mirëpo, e veçanta e kësaj ka qenë se Rihanna ka marrë modele të të gjitha madhësive, moshave dhe etnive, duke mos i ndarë femrat pavarësisht ku përkasin ato./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë