Loading…

Rihanna reagon ndaj thashethemeve për shtatzëni

  • 03/12/2021 | 09:00

Rihanna reagon ndaj thashethemeve për shtatzëni

Rihanna ka demantuar lajmet se është shtatzënë me të dashurin e saj ASAP Rocky.


Këngëtarja 33 vjeçare është bërë objekt i thashethemeve për shtatzëni këtë javë pas paraqitjes në një event në Barbados.

Në vend që të bënte një deklaratë publike, Rihanna vendosi t’i përgjigjej një mesazhi të një fansi që i ka shkruar në Instagram.

“A mund të vij tek festa e foshnjës. Fëmijët tuaj do të jenë të bukur”, tha mes tjerash fansi.

Reagimi i pretenduar i artistes ishte: “Ju nuk keni ardhur në 10 festat e foshnjave të mija. Ju më rritni çdo vit”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë