Loading…

Rihanna shfaqet tejet provokuese me të brendshme

  • 13/02/2020 | 23:38

Rihanna shfaqet tejet provokuese me të brendshme

Këngëtarja e famshme, Rihanna, është një prej emrave shumë të dashur për publikun.


Ajo në llogarinë e saj në Instagram ndiqet nga një numër i madh i njerëzve të cilët e përcjellin, e këngëtarja nuk i zhgënjen asnjëherë.

Rihanna në këtë rrjet social publikon shpesh foto ku shfaqet provokative e veshur veç në të brendshme brendin e të cilave e reklamon.

 

View this post on Instagram

 

Be mine, bih. #XXSavageX

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Edhe në imazhin e fundit duket tejet tërheqëse dhe ka marrë komente të ndryshme e as pëlqimet nuk kanë munguar.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë