Loading…

Rihanna ‘single’ për këtë 14 shkurt

  • 14/02/2020 | 23:50

Rihanna ‘single’ për këtë 14 shkurt

Rihanna nuk ka qenë beqare në ditën e Shën Valentinit për dy vjet radhazi, këtë herë edhe pse po, kjo nuk është shqetësimi i saj, sepse këngëtarja do të kalojë ditën duke vazhduar rritjene perandorisë së saj shumëmilionëshe.


Rihanna nuk ka “Love on the Brain” këtë Shën Valentin. 31 vjeçarja që u nda nga miliarderi saudit, Hassan Jammel, është duke e kaluar ditën sikurse të tjerët.

“Rihanna është plotësisht e lumtur që bën gjërat e saj të përditshme në Ditën e Shën Valentinit këtë vit dhe është vërtet si çdo ditë tjetër për të”, tha një burim për Hollywood Life.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë