Loading…

Rihapet Qendra për Regjistrimin e Automjeteve në Zubin Potok që u dogj të shtunën

  • 30/09/2021 | 09:35

Rihapet Qendra për Regjistrimin e Automjeteve në Zubin Potok që u dogj të shtunën

Është rihapur Qendra për Regjistrimin e Automjeteve në Zubin Potok.

Kjo është bërë e ditur nga Ministria e Punëve të Brendshme të Kosovës, të cilët kanë njoftuar se puna në këtë qendër do të zhvillohet normalisht dhe se janë të gatshëm që nga sot t’iu ofrojnë shërbime të gjithë qytetarëve.

Kësaj qendre i ishte vënë flaka të shtunën e kaluar, përgjatë zhvillimeve nga serbët të cilët protestuan për shkak të vendimit për vendosje të reciprocitetit me targa.

Njoftimi i plotë:

Ri-hapet Qendra për Regjistrimin e Automjeteve në Zubin Potok
Pas sulmit në Qendrën e Regjistrimit të Automjeteve në Zubin Potok në objektin e komunës, Ministria e Punëve të Brendshme sot ka ri-hapur Qendrën e Regjistrimit të Automjeteve në objektin e stacionit policor në Zubin Potok.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë