Loading…

Rihapet vendvotimi në Gradicë

  • 04/12/2016 | 13:59

Rihapet vendvotimi në Gradicë

Në fshatin Gradicë siç raporton gazetari i Metro nga tereni, është hapur vendvotimi, i cili ishte mbyllur shkaku i dyshimeve për parregullësi.

Tani procesi i votimit thuhet se është duke shkuar në mënyrë të rregullt.

Mbyllja e vendvotimit kishte ndodhur shkaku se ishin gjetur parregullësi të iniciuara nga partitë opozitare.

Rasti pas raportimit i është lënë për vlerësim vëzhguesve të KQZ’së. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë