Loading…

Rikrijoi vizatimet e nxënësve të saj, rezultatet janë mahnitëse

  • 30/11/2016 | 22:59

Rikrijoi vizatimet e nxënësve të saj, rezultatet janë mahnitëse

Katie Johnson, ilustruese dhe dizenjatore grafike, ka vendosur që ti mësoj nxënësit e shkollave fillore për kreativitetin duke i’u kërkuar atyre të bëjnë versionin e tyre të përbindshave.

Vizatimet e nxënësve të saj ajo i ka kthyer në një nivel krejt tjetër./gazetametro.net

1

2

3

4

5

6

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë