Loading…

Rikthehen Minions (video)

  • 14/12/2016 | 23:47

Rikthehen Minions (video)

Filmi i famshëm i animuar, Despicable Me, do të rikthehet në vitin 2017. Gru, minions dhe tri vajzat e tij bashkë me laboratorin e famshëm për prodhimin e armëvee interesante rikthehen me pjesën e tretë të quajtur “Despicable Me 3”.

Filmi i animuar me regji të Pierre Coffin dhe Kyle Balda, do të lansohet më 30 qershor të vitit 2017, transmeton gazetametro.net.

Gru, përballet me një personazh të ri të quajtur Balthazar një djalë i obsesionuar me muzikën e viteve të 80’ta, si dhe ajo që e bënë më interesante është se Gru do të takohet me vëllanë e tij binjak për të cilin ai nuk e kishte ditur që ekziston./gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë