Loading…

Rikthehen në xhirime ‘Mission Impossible 7’

  • 22/11/2020 | 10:24

Rikthehen në xhirime ‘Mission Impossible 7’

Tom Cruise i veshur me një jelek gri ndërsa filmon skena dramatike makinash për Mission Impossible 7 në qytetin e Romës. Transmeton Gazeta Metro


Ekipa e filmit Misionit të pamundur 7 i janë rikthyer xhirimeve në Itali pasi u desh të ndalonin xhirimet e më pas të zhvendoseshin në Norvegji mes pandemisë së koronavirusit. Ylli i Hollywood-it Tom Cruise ishte në punë ndërsa xhiroi të shtunën disa skena veprimi shumë dramatike me bashkë-yllin Hayley Atwell në Via dei Fori Romani në Romë.

Legjenda e aktrimit, 58 vjeçari u pa ndërsa u shndërrua në karakterin e tij Ethan Hunt i veshur një jelek gri dhe këmishë të bardhë.  Tom përfundoi xhirimin e tij i veshu me pantallona të përshtatshme dhe një kravatë të modeluar ndërsa ai u sigurua gjithashtu që të kishte vishur edhe një maskë fytyre.

Gjatë xhirimit, ylli u pa duke vepruar brenda një makine të zezë së bashku me Hayley dhe duke u mbështetur drejt saj ndërsa ktheheshin qoshet e qytetit. Aktorja 38 vjeçare, Hayley ishte ulur pas timonit, me Tomin, për disa nga xhirimet dhe vendosi një ekran të animuar ndërsa lëviznin rrugën.

Edhe pse në vendin e shoferit, automjeti kontrollohej nga një shofer kaskader, i cili shihej i ulur në pjesën e pasme të Tom, i cili është i njohur për të bërë stilat dhe levizjet edhe më të veshtira të tij. Transmeton gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë