Loading…

Rikthehet acari në Ballkan

  • 13/12/2016 | 13:10

Rikthehet acari në Ballkan

Vendet e Ballkanit qysh nga nesër do të prekën nga një i ftohtë arktik, i cili do të sjellë rënie të ndjeshme të temperaturave, sidomos gjatë mbrëmjëve.

Sajti “Prishtinaweather” parasheh që sot në mbrëmje temperaturat të bien deri në -10 grad celcius, e do të bien edhe më shumë.

Deri në fundin e javës vendi ynë do të mbetet i ndikuar nga masat e ftohta kontinentale, të cilat do të shkaktojnë akull dhe ngrica thuajse në pjesën më të madhe të territorit./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë