Loading…
Rikthehet Adelina Berisha, nesër publikon projektin e ri
  • 08/08/2018 | 22:31

Rikthehet Adelina Berisha, nesër publikon projektin e ri

Adelina Berisha është një këngëtare shumë e dashur për publikun shqiptar. Ndonëse nuk sjell projekte shumë shpesh, sigurohet që ato që i publikon të jenë të kompletuara.


Ndërsa,në rrjetin social Instagram ajo ka paralajmëruar se gjatë ditës së nesërme do të sjell këngën e saj më të re, ‘Lema’, e cila është në bashkëpunim me Blasta’n, transmeton gazetametro.net

Këngën e ka realizuar Max Production, derisa tekstin e saj e ka bërë Fifi.

Projekti i fundit i Adelines ka qenë kënga ‘Nuk ta fal’, ndërsa ajo ka pasur edhe më herët një bashkpunim me Blasta’n. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë