Loading…

Rikthehet dielli, mbush sheshin përplot njerëz (Foto)

  • 11/12/2016 | 15:45

Rikthehet dielli, mbush sheshin përplot njerëz (Foto)

Ngritja e temperaturave dhe rikthimi i rrezeve të diellit, ka bërë që Prishtina të duket më e gjallë në këto ditë që edhe zyrtarisht po i afrohemi stinës së dimrit.

Pas disa ditëve të ftofta që kaluam Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se maksimalet e ditës së diel do të lëvizin ndërmjet 9 dhe 11 gradë celsius.

Në vijim disa foto të shkrepura sot në sheshin e Prishtinës që të ngjasojnë me një dite të bukur pranvere./gazetametro.net.

sheshi-1

 

bardha-sheshi

sheshi-sheshi

sheshi-3

 

 

 

Rekomandime
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë