Loading…

Rikthehet Liga e Europës me 14 ndeshje, ‘spikasin’ Napoli – Legia dhe Lazio – Marseille

  • 21/10/2021 | 08:12

Rikthehet Liga e Europës me 14 ndeshje, ‘spikasin’ Napoli – Legia dhe Lazio – Marseille

Sonte (e enjte) do zhvillohen plotë 14 ndeshje në kuadër të grupeve për Ligën e Evropës.

Ndeshjet janë shumë interesante, derisa veçohen Napoli kundër Legia së Varshavës, ku dy yjet kosovarë Amir Rrahmani dhe Lirim Kastrati do jenë kundërshtarë, transmeton lajmi.net.

Ndërkohë, tjetër ndeshje interesante është edhe ndërmjet Lazios dhe Marseille, dy gjigantët që duan pikët e plota.

Të gjitha ndeshjet që zhvillohen sonte.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë