Loading…

Rikthehet Liga e Kampionëve, këto janë dy super ndeshjet që zhvillohen sonte

  • 18/02/2020 | 08:52

Rikthehet Liga e Kampionëve, këto janë dy super ndeshjet që zhvillohen sonte

Emocionet e Ligës së Kampionëve do të rikthehen sërish në ekranet tona, tani në një fazë edhe më interesante.


Duke nisur nga sot e deri në fund të muajit maj, kompeticioni më i rëndësishëm evropian për klube do të na shoqërojë pothuajse çdo mesjavë, shkruan lajmi.

Raundi i 16 më të mirave nis sonte me dy ndeshje spektakolare.

Atletico pret Liverpoolin në ‘Wanda Metropolitano’ në ndeshjen e parë, teksa Paris Saint-Germain udhëton te Borussia Dortmund.

Të dyja ndeshjet nisin nga ora 21:00.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë