Loading…

Rikthehet pas shumë viteve pauz Klea Huta: ‘Dikë si ti’ vjen me videoklip

  • 10/06/2021 | 18:30

Rikthehet pas shumë viteve pauz Klea Huta: ‘Dikë si ti’ vjen me videoklip

Aktrorja, moderatorja dhe këngëtarja Klea Huta ka publikuar këngën e se pas një pauze shumë të gjatë, transmeton Gazeta Metro.


“Dikë si ti” e ka sjell Klean në një version ndryshe, pasiqë shumë shpesh jemi mësuar ta shohim atë në këngë ritmike. Klea që para se të mbetej shtatzëne është tërhequr nga muzika dhe nga kjo këngë lë të kuptohet se sa shumë paska akumuluar.

Për tekstin e këngës është kujdesur Klea dhe Elgiti, ku ky i fundit njëherë është edhe producent i projektit. Ndërsa për videon është kujdesur “Fullmoon Production”.

Për më pak se 70 minuta kënga mori mbi 10 mijë klikime./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë