Loading…

Rikthehet ‘Sex and the City’: Sarah Jessica Parker insiston të bashkëpunoj me aktorin super seksi

  • 20/04/2021 | 16:50

Rikthehet ‘Sex and the City’: Sarah Jessica Parker insiston të bashkëpunoj me aktorin super seksi

Aktori britanik Hugh Grant është i njohur për rolet e tij në komeditë romantike, prandaj kolegia e tij Sarah Jessica Parker e dëshironte atë në vazhdimet e reja të serialit “Sex and the City”, transmeton Gazeta Metro.


Mirror shkruan se ajo dëshiron që një yll i madh si puna e tij të luajë në serialin e shumë përfolur, dhe Hugh do të zbuste mungesën e Samantha Jones, karakteri i së cilës ishte mishëruar më parë nga Kim Cattrall. Ka shumë të ngjarë që edhe aktori Chris Knott të mos kthehet në rolin e tij. Kthimi i tij është ende duke u debatuar. Kjo është arsyeja pse Sarah këmbëngul që Grant të bashkohet me ekipin. Ajo ka punuar më parë me të në disa projekte të suksesshme. Ata së pari bashkëpunuan në 1996 në thriller “Extreme Measures” dhe në vitin 2009 luajtën në komedinë romantike “What’s New with the Morgans”.

Sezoni i ri i “Sex and the City” do të ketë dhjetë episode për t’u treguar në kanalin HBO Max dhe do të interpretojë shumicën e personazheve të famshëm. Kështu, Parker do të interpretojë Carrie, Christine Davis do të interpretojë Charlotte, dhe Cynthia Nixon do të interpretojë Miranda. Disa ditë më parë, aktori Coron Corbett zbuloi për “Page Six” se ai do të luajë gjithashtu rolin e ish të fejuarit të Kerry, Aidan Shaë. Ai tha se jo vetëm që do të shfaqet në serial, por do të interpretojë në disa episode.

Por shikuesit me siguri do të vërejnë mungesën e dukshme të karakterit të Samantha Jones të luajtur nga Kim Cattrall. Aktorja tha disa vjet më parë se nuk ka ndërmend të marrë pjesë në tubime të reja. Arsyeja për këtë besohet të jetë marrëdhënia e saj e keqe me Sarah Jessica Parker dhe produksionin. Fansat e serialit u revoltuan në fillim të vitit për shkak të mungesës së Kim dhe theksuan se ajo duhet të bindej pak më shumë dhe mbase t’i ofronte një tarifë më të lartë. Ata unanimisht ranë dakord që pa të seriali nuk do të ishte i njëjti.

HBO njoftoi më parë se shikuesit në episodet e reja të “Sex and the City” do të ndjekin Kerry, Miranda dhe Charlotte, dhe aventurat e tyre./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë