Loading…
Rikthehet Superliga e Kosovës në futboll, na pret një derbi i zjarrtë – ky është orari i ndeshjeve
  • 11/02/2019 | 16:23

Rikthehet Superliga e Kosovës në futboll, na pret një derbi i zjarrtë – ky është orari i ndeshjeve

IPKO Superliga e futbollit kosovar rikthehet këtë fundjavë me ndeshjet e xhiros së 18-të, të cilat do të luhen nga e premtja e deri të hënën.


IPKO Superliga e Kosovës në futboll do të rikthehet këtë fundjavë me ndeshjet e xhiros së 18-të, të cilat e hapin edhe pjesën pranverore të sezonit.

Ndeshja ndërmjet KEK-ut dhe Llapit, e cila do të zhvillohet të premten në orën 13:30 në stadiumin “Agron Rama” në Obiliq, do ta hapë stinorin pranveror në IPKO Superligë.

Dy ndeshje do të luhen të shtunën, derisa e diela është rezervuar për derbin e qytetit, Drita – Gjilani.

Ndërkohë, java e 18-të do të mbyllet me dy ndeshje që zhvillohen të hënën. /Gazeta Express/

IPKO Superliga – Java e 18-të

E premte

13:30 KEK-u – Llapi

E shtunë

13:30 Ballkani – Drenica

13:30 Ferizaj – Trepça ‘89

E diel

13:30 Drita – Gjilani

E hënë

13:30 Flamurtari – Prishtina

13:30 Liria – Feronikeli

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë